Aluminiowa suwnica bramowa

suwnica aluminiowa artystyczna Witamy Państwa na stronie internetowej naszego sklepu. Jesteśmy sprzedawcami wysokiej jakości aluminiowych suwnic bramowych renomowanej niemieckiej firmy Feltes. Klientom oferujemy szeroką gamę lekkich, prostych w konstrukcji i montażu urządzeń dźwignicowych, wciągarek i innych narzędzi z tej dziedziny. Od kilku lat zajmujemy się dystrybucją i doradztwem w kwestii urządzeń dźwignicowych, a nasza zróżnicowana oferta pozwala nam zaproponować urządzenie do każdych warunków.

Każdego naszego klienta traktujemy indywidualnie, każdorazowo dostosowując ofertę do jego oczekiwań i potrzeb. Właśnie takie podejście sprawia, że każdego roku zainteresowanie naszym asortymentem jest co raz większe, a nasze produkty trafiają zarówno do klientów krajowych, jak i poza granice Polski.

Znajdujące się naszej ofercie suwnice z powodzeniem mogą być stosowane w wielu różnorodnych dziedzinach, takich jak:

Oferujemy wysoką jakość, indywidualne podejście oraz szybkie terminy realizacji zleceń(do 7 dni na terenie całej Polski). W razie potrzeby wysyłamy suwnice również za granicę.

 

Nasi Partnerzy:

Feltes GmbH

Shilling GmbH

Erikkila

Weha GmbH

 

 

Zobacz jak łatwo złożyć naszą suwnicę!

Aktualności

 

Nowość! Podnośnik betonowych bloków

wyciety otwor okienny - podnosnikMamy wielką przyjemność przedstawić Państwu nasz nowy asortyment. Do suwnic dochodzi specjalny podnośnik dzięki, któremu istnieje możliwość bezpiecznego transportu pozostałości po cięciu czy wyburzeniu. 

Poznaj szczegóły..